23.05.2024

GS Core sai olulised tunnustused Äripäevalt ja Creditinfolt

 

GS Core sai nii Äripäeva kui Creditinfo poolt tunnustatud märkimisväärsete tiitlitega, mis kinnitavad ettevõtte kõrget usaldusväärsust ning panust Eesti majanduse arengusse ja ausasse ärikultuuri.

 

Rahvusvaheline krediidihindamise ettevõtte Creditinfo tunnustab “Edukas Eesti Ettevõte 2024” tiitliga tublisid ettevõtteid, kellel on suurepärased finantsnäitajad, positiivne taustainfo ja korrektne maksekäitumine. GS Core on saavutanud 2023. aasta majandusandmete põhjal krediidireitingu HEA (A), mida omab vaid 11,3% Eesti ettevõtetest. “Kõrge reiting näitab, et GS Core on tugev ettevõte ja usaldusväärne koostööpartner, kes suudab edukalt majandada ja oma finantskohustusi täita,” selgitab GS Core’i tegevjuht Sofia Kirsimaa.

 

Äripäeva “Usaldusväärne ettevõte” märgiga tunnustatakse ettevõtteid, kelle krediidihinnang on viimase aasta jooksul olnud järjepidevalt hea. See tähendab, et puuduvad võlad riigi ning koostööpartnerite ees, ettevõtte majandusaasta aruanded ja maksudeklaratsioonid on esitatud õigeaegselt, majandusnäitajad on head ning ettevõtte taust korras. Usaldusväärse ettevõtte sertifikaat kinnitab, et GS Core on Eesti kõige usaldusväärsemate ettevõtete hulgas – neid ettevõtteid on Eestis vaid 7%.

 

Lisainfo:

Sofia Kirsimaa

GS Core tegevjuht

[email protected]